Ďalšie vzdelávanie učiteľov, pedagogických aj nepedagogických zamestnancov školstva.

ďalšie vzdelávanie učiteľov - publikácie - vzdelávacie podujatia - metodické centrum prešov
Ďalšie vzdelávanie učiteľov - Metodicko-Pedagogické centrum Prešov

Metodicko-pedagogické centrum Bratislava, regionálne pracovisko Prešov

Adresa: Metodicko-pedagogické centrum r. p. Prešov, Tarasa Ševčenka 11, 080 20  Prešov
Kontakt: tel: ++421(0)51/7723452, ++421(0)51/7723241, fax: 7725110
e-mail: sekretariat.po@mpc-edu.sk
Hlavné Menu
Odporúčame...
Vyhľadávanie
Kto je online
24 návštevníci sú online (3 návštevníci si prezerajú Oznamy)

Užívateľov: 0
Hostí: 24

viac...

Info : Nový systém prihlasovania sa na vzdelávanie/overenie kompetencií

Pridal admin dňa 7.3.2012 20:15:24 (54340 čítaní)


Vážené kolegyne, vážení kolegovia!
Radi by sme vás informovali, že počnúc dnešným dňom, t. j. od 5. 3. 2012, RP MPC Prešov spúšťa nový spôsob prihlasovania sa na vzdelávanie na adrese http://prihlasky.eduk.sk, ktorý umožní pružnejšie reagovanie na dopyt po vzdelávacích programoch a urýchlenie procesu zaradenia uchádzača o vzdelávanie do vzdelávacej skupiny. Tento elektronický systém sa v ničom zásadnom nelíši od pôvodného spôsobu prihlasovania, ponúka však niekoľko vymožeností spojených s modernou dobou. Odteraz sa napríklad nemusíte báť, že sa vám vaša prihláška niekoľko týždňov po jej odovzdaní vráti, pretože ste zabudli vyplniť nejaký podstatný údaj. Systém vás ihneď upozorní, ktoré údaje sú skutočne nutné, a poskytne vám aj pomoc pri ich vypisovaní.

Proces vyplnenia prihlášky je rozdelený do štyroch krokov a je sprevádzaný detailným návodom. Systém vás sám upozorní na prípadné chyby. Vyplnená prihláška je okamžite uložená do našej databázy, no keďže zákon požaduje osobný podpis, do vzdelávania budete môcť byť zaradení po obdržaní vytlačenej, podpísanej prihlášky. Túto formu vám systém ponúkne k tlači po vypísaní všetkých potrebných údajov.

Chápeme, že niektorí z vás majú vyplnené ešte staré, pôvodné prihlášky na vzdelávanie/overenie kompetencií, ktoré ste dosiaľ nestihli poslať. Z tohto dôvodu nový systém prihlasovania nebude povinný do 15. 3. 2012. Do tohto dátumu budeme prijímať oba druhy prihlášok. Ak však v tomto prechodnom období vyplníte elektronickú prihlášku miesto pôvodnej, môžeme vám garantovať podstatne rýchlejšie zaradenie do vzdelávacej skupiny ako vašim kolegom, ktorí tak neurobia. Ďakujeme za váš záujem a veríme, že nový systém bude pre vás i pre nás prospešný.

Pre vyplnenie elektronickej prihlášky na vzdelávanie/overenie kompetencií kliknite tu

Verzia pre tlač Poslať informáciu o tomto ozname priateľovi
Každý komentár je subjektívnym názorom jeho autora.
Preto nenesieme žiadnu zodpovednosť za ich obsah.